RENOVA s. r. o., Vodárenská 380,517 01 Solnice

Ostatní služby metrologického střediska

Vedle naší hlavní činnosti, kterou jsou opravy a dodávky průtokoměrů a měřičů tepla, poskytujeme také další služby, které na hlavní služby úzce navazují, doplňují je a jsou součástí množiny našich konkurenčních výhod.

Jedná se o služby v oblasti dopravy, tedy svozu a odvozu měřidel, o možnost využití ze strany zákazníka našeho výměnného fondu, dále o poradenství v oblasti výběrů měřidel, školení a doplňková služba úředního ověření měřidel. 

Image

Svoz a závoz měřidel

Pro naše zákazníky poskytujeme zdarma službu pravidelného svozu a odvozu vodoměrů i měřičů tepla. Služba svozu a odvozu výrazně přispívá ke komplexnosti našich služeb a je vítanou a našimi zákazníky velice využívanou službou. 

Výměnný fond

Výměnný fond je služba, kterou poskytujeme našim zákazníkům již od roku 1997. Po předešlé domluvě jsme schopni – díky naším rozsáhlým skladovým zásobám – před opravou vašich měřidel dodat vodoměry a příp. měřiče tepla z našeho výměnného fondu včetně jejich montáže. Tato měřidla u vás touto výměnou již zůstanou. Vaše stará měřidla opravíme, ověříme a dodáme dalším našim zákazníkům.

Image
Image

Poradenská činnost

V rámci rozšiřování a zkvalitňování našich služeb poskytujeme zdarma služby poradenství v oblasti návrhu a projekce řešení pro měření průtoku a tepla. Naši pracovníci provedou prohlídku měrného místa po celé ČR a následné nacenění celého řešení včetně konzultací.

Školení

Jako autorizované metrologické středisko máme pro naše obchodní partnery - obchodní a montážní organizace - připraven kvalitní technický školící program, po jehož skončení získají osvědčení o absolvování a možnost zúčastnit se následně legislativního školení na Českém metrologickém institutu.

Image
Image

Úřední přezkoušení měřidel

Úřední přezkoušení měřidel je doplňková služba, kterou může využít každý, kdo má pocit, že jeho měřidlo či měřidla, ať už jsou to vodoměry nebo měřiče tepla, nejsou spolehlivé a neměří přesně.

Ověření měřidel

Ověření vodoměrů, průtokoměrů a měřičů tepla je metrologický úkon, při němž zjišťujeme, s jakou chybou zákazníkovo měřidlo danou veličinu měří. Pokud je to potřeba, měřidlo přenastavíme – provedeme tzv. justáž tak, aby měřilo přesněji. Měření provádíme v bodech průtoku a to při různých průtocích dle požadavku zákazníka (malý, střední, větší, a další průtoky). Po justáži vystavíme Protokol o ověření měřidla.

Image
Image

Výkup starých vodoměrů a měřičů tepla

Jednou z našich služeb, která je pro zákazníky velice zajímavá, je výkup vašich starých, nepoužívaných, nebo nefunkčních vodoměrů a měřičů tepla. Cena se sjednává vždy dohodou dle atraktivnosti a množství vodoměrů nebo měřičů tepla.
Pro více informací a domluvení podrobností výkupu vodoměrů či měřičů tepla nás neváhejte kontaktovat na našich telefonních kontaktech.